O nas

Dlaczego warto wybrać nasz specjalistyczny gabinet?

Nasza placówka to miejsce, w którym pomagamy wszystkim osobom uzależnionym od alkoholu i które chcą powrócić do zdrowia. Nasza wykwalifikowana kadra medyczna robi wszystko, by pacjent czuł się jak najbardziej komfortowo, a równocześnie bezpiecznie i pewnie, że trafił w dobre ręce. Zachowujemy stuprocentową dyskrecję, gdyż wiemy, że alkoholizm w dalszym ciągu budzi wiele kontrowersji i jest to temat tabu w wielu kręgach. Zgłaszając się do nas po pomoc, każdy z pacjentów może mieć pewność, że:

  • świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości;
  • wykorzystywany przez nas lek, to oryginalna substancja od producenta;
  • zachowamy pełną dyskrecję oraz anonimowość;
  • zostanie potraktowany z najwyższym szacunkiem oraz empatią;
  • wszystkie sprzęty medyczne wykorzystywane do zabiegu, są sterylne oraz wysokiej jakości;
  • zgłasza się do placówki, która cieszy się nieposzlakowaną opinią oraz skutecznie pomogła już wielu innym uzależnionym od alkoholu.

Wszywka Esperal - tanio, skutecznie, bezboleśnie i w 100% anonimowo!

Zabieg wszycia wszywki alkoholowej, który proponujemy naszym pacjentom, to procedura bezpieczna oraz wykazująca dużą skuteczność, gdy alkoholik chce zmienić swoje życie. Stawiamy na wygodę pacjenta, na jego bezpieczeństwo oraz na zachowanie pełnej anonimowości. Nasz gabinet oferuje zabieg najwyższej jakości, a także przekazanie wszelkich niezbędnych informacji na jego temat w sposób rzetelny oraz zrozumiały dla pacjenta. Cena zabiegu jest konkurencyjna, a terminy dogodne – skontaktuj się z nami, byśmy mogli pomóc Tobie oraz Twoim najbliższym z problemem alkoholowym!